Ofis İçin Saç Modelleri

 

ofis için saç modelleri

Sabah 9,akşam 5 bir işiniz varsa,pratik.rahat ve şık bir saç modeline ihtiyacınız var demektir.İşe giderken yaptığınız saç modeli,güne başlarken ki ruh halinizi etkiler,bu ruh hali de akşam işten çıkıncaya kadarki süreçte önemlidir.İşte,hem hızlıca yapabileceğiniz,hem gün boyunca kendinizi rahat hissedebileceğiniz,hem de iş toplantılarında şık görünebileceğiniz saç modelleri...

at kuyruğu saç modeli

At Kuyruğu: At kuyruğu en pratik modellerden biridir.At kuyruğunun birçok çeşidi var.Hangi tarzı yapacağınıza karar verirken dikkat etmeniz gereken nokta,dağınık bir model seçmemek…Kate Beckinsale’ın ki  gibi bir at kuyruğu tercihinizse,saçınızın ön tarafını kabartarak şık bir görüntü yakalayabilirsiniz ya da Jennifer Aniston’ın saçı gibi yan ayrılmış yapışık bir model yapıp,feminen bir hava yaratabilirsiniz.

ensede topuz modelleri

Ensede Topuz: Ensede topuz da birçok farklı şekilde uygulanabilir.Balıksırtı örgüyle ensede topuzu birleştirip Jessica Alba’nın ki gibi bir topuz yapabilirsiniz.  Eva Longoria’nın saçları gibi bir model  -klasik ensede topuz da diyebiliriz-tercih ederseniz yaşınızı fazla büyük göstermemesine dikkat etmelisiniz.

yarım toplu saç modeli

Yarım Toplu: Kate Middleton’ın yarım toplu saçları hem asil hem de ciddi bir görüntüye sahip…Saçın ön tarafı sadeyken,arkası maşayla hareketlendirilmiş. Reese Witherspoon ise saçının tepesinden bir tutam alarak yarım toplu bir model yaratmış.

salık saç modası

Salık Saç: Yapmak için en az zaman harcayacağınız bir saç modeli…Bu saç modelinin dağınık ve ciddiyetsiz gibi bir hava yaratmasını istemiyorsanız,Miranda Kerr’in yaptığı gibi saçınıza düz ya da dalgalı fön çekin…Böylece bakımlı görünebilirsiniz.Saçınızın önüne gelmesini engellemek için ise,ön tarafını tel tokalarla tutturmayı,ya da kulak arkası yapmayı deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın