Mint Yeşili Dekorasyon Önerileri

Mint yeşili dekorasyon örnekleri

Pastel renklerin modaya hakim olmasıyla birlikte ev dekorasyonunda da açık yeşil tonları yer almıştır.Mint yeşili (nane yeşili) ev iç dekorasyonunda özellikle duvar rengi olarak kullanılmaktadır.Mint yeşilinin yarattığı etki,ferah,aydınlık ve huzurlu olarak tanımlanabilir.

Mutfakta mint yeşili

Mint yeşili duvarlar gri ve beyaz renklerle ikili olarak ta kullanılabilir.Yine mint yeşili içeren desenli duvar kağıtları tercih edilebilir.Bu rengin kullanılabileceği yerler banyo,mutfak ve yemek odası duvarları olarak belirlenebilir.

Yatak odasında mint yeşili

Mint yeşili mutfak dolaplarında da kullanılabilir ve beyaz renk ile iyi kombinasyonlar oluşturur.Ayrıca mutfak ve banyolar için seçilecek perdeler ve aksesuarlar için bu renk tercih edilebilir.

Mint yeşili dekorasyonu

Oturma odası ve salonlarda koltuklar,mobilyalar,halı,perde ve yastıklar mint yeşili olarak kullanılabilir.

salonda mint yeşili dekorasyonu

Mint yeşilini dekorasyonda farklı renklerle kullanarak en uygun ve harika uygulamalar yapabilirsiniz.Mint yeşilini özellikle beyazla kullandığınızda yazlık dekorasyonlar için uyumlu bir ikili olurlar.Turkuaz,kırmızı,mor ve somon rengi ile mint yeşilini bir arada kullanarak ev dekorasyonunda canlı ve enerjik bir hava yaratmış olursunuz.

Mint yeşiliyle dekorasyon

Mint yeşili dekorasyon uygulamalarıyla ilgili örneklere bakarak evinizi bu renkle dekore edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın