2014 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri

İlkbahar’a giriş yapacağımız şu günlerde ilkbahar/yaz sezonunda hangi çantalar trend olacak?Kıyafet seçimlerimizde sezon trendleri ne kadar önemliyse,2014 ilkbahar/yaz sezonunun çanta trendleri de o derece önem arz ediyor.Bizi yaz sezonunda nasıl çantalar bekliyor merak ediyor musunuz?

2014 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri:

2014-İlkbahar-Yaz-Çanta-Trendleri-püsküllü çantalar

Püsküllü Çantalar

Püskül bu sezon her şeyde…İster kıyafet tercihinizde,ister ayakkabı,ister çanta…Sezonun trendi olan püsküllü çantalar bu yazın favorileri arasında yer alıyor.

2014-İlkbahar-Yaz-Çanta-Trendleri-doktor çantaları

Doktor Çantalar

Geçen yazın favorisi olan doktor çantalar,bu yaz sezonunda da trend olmaya devam ediyor.Yalnız bu sezonun doktor çantalarında grafik desenleri bulunuyor.

2014-İlkbahar-Yaz-Çanta-Trendleri-shopper çantalar

Shopper Çantalar

Seyahate çıkan hanımların ya da bebeği olan annelerin öncelikli tercihi shopper çantalar bu sezonun trendleri arasında…Rengarenk olan bu kocaman çantalarda yılan derisi ve zımba detayları yer alacak.

2014-İlkbahar-Yaz-Çanta-Trendleri-grafik baskılı çantalar

Grafik Baskılı Çantalar

Grafik baskıları bu sezon kıyafetlerin yanı sıra çantalarda da çokça göreceğiz.Manzara resimleri,renkli desenleri,gözleri bu sezon çantalar üzerinde göreceğiz.Grafik çantaları keten,deri,bez gibi detaylarda yer alacak.

2014-İlkbahar-Yaz-Çanta-Trendleri-cüzdan çantalar

Cüzdan Çantalar

Bu sezon ufacık çantalar trendler arasında…İçine cüzdan ve cep telefonu sığdırabileceğiniz  bu çantaları çok seveceksiniz.Üstelik kış sezonunun trendi zincir saplar,cüzdan çantalarla birleşti.

Bir Cevap Yazın