Cacharel 2014 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Özgür Ruhlu Ve Kaliteden Ödün Vermeyen Erkekler İçin Harika Bir Koleksiyon

Cacharel,seyahat etmeyi,keşfetmeyi seven erkekler için yepyeni bir koleksiyon hazırlamış.Farklı iklim ve mekanlara kolaylıkla uyum sağlayabilecek ürün gruplarından oluşan Cacharel 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu her yaştan erkeğin ilkbahar/yaz gardırobu için kombin yapabileceği harika parçalardan oluşuyor.

cacharel-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-1

Cacharel,deniz ve doğanın renklerini doğal kumaşlarla buluşturuyor.Ceketler,pantolonlar ve trikolarda farklı doku,desen ve çizgilerin yanı sıra,flu dokular,farklı yıkama teknikleri ile soldurulmuş renkler dengeli bir birliktelik oluşturuyor.

Kum,gül kurusu,yeşil,lacivert ve beyazın farklı tonlarındaki kıyafetler vitrindeki yerini alıyor.Özellikle doğal elyafların tercih edildiği koleksiyonda,pamuk,keten ve tropik ince yün kumaşlar dikkat çekiyor.Doğal içeriklerin yanı sıra leke tutmayan,su geçirmeyen gibi fonksiyonel özelliklere sahip ürünler,kaliteye önem veren,gezgin ve özgür ruhlu erkekler için tasarlanmış.

cacharel-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-1

Trençkotlar,ekoseli gömlekler,pamuk triko kravatların yer aldığı koleksiyonda,aksesuarlar da geniş renk seçeneklerine sahip…Örgü kemerler,ince tabanlı süet loaferler dikkat çeken parçalar arasında..

Sıcak yaz ayları için ise canlı renklere sahip bloklu gömlekler ve renk bloklu tişörtler sezonun en iddialı ürünleri arasında yer alıyor.Bu ürünlerle birlikte kullanılabilecek serin dokulu kumaşları ile tek pantolonlar,ince pamuk kumaşlı casual ceketler ve renkli pantolonlar Cacharel 2014 İlkbahar/Yaz sezonunu tamamlıyor.

Bir Cevap Yazın