Tesettür Büyük Beden Kıyafetler

Eski zamanları düşünüyorum da büyük beden kıyafet bulmak çok zordu.Mağaza mağaza dolaşılırdı da kendinize uygun bir kıyafet bulunamazdı.Şimdi öyle mi? Büyük beden kıyafetler daha rahat bulunuyor.Hem de çeşitli modellerde karşımıza çıkıyor.Tesettür büyük beden giyim oldukça fazla yol katetti diyebilirim.Hemen her şehirde büyük beden mağazası bulabiliriz.Ünlü tesettür markaları da koleksiyonlarında 52 bedene kadar yer veriyorlar.

Aker başta olmak üzere Kayra,Setrms,İklim,Seçil,Nihan,Puane gibi markaların büyük beden kıyafetlerinin çok tutulmasına şaşmamalı..Hem renk hem de model çeşitliliğiyle tesettür büyük beden giyimde göz dolduran markaları takdir etmek lazım..

Alternatif arayanlar için Espera büyük beden,oldukça çeşitli ürün yelpazesiyle oldukça başarılı..Her türlü ortamda giyilebilecek kıyafetler tasarlamış olması da cabası…Espera büyük beden kıyafetleri 130-250 TL arasında satılıyor.

Puane her türlü beden ölçüsüne göre kıyafetler tasarlayan markalardan biri…90-160 TL aralığında bir Puane satın alabilirsiniz.

Kayra tesettür markasını da unutmamak lazım..Kayra’da diğerlerine göre daha fazla çeşit mevcut…Fiyat aralığı da 100-400 TL arasında değişiyor.

Eğer daha fazla çeşit istiyorum diyorsanız modanisa.com‘da aradığınız her markadan her çeşit büyük beden kıyafetleri bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın