Tuay Karaca 2014 Ozzo Koleksiyonu

Tuay Karaca 2014 yaz koleksiyonu

Tesettür giyim üzerine özel tasarımları bulunan Tuay Karaca,Ozzo Koleksiyonu ile görenleri kendine hayran bırakıyor.Koleksiyonda yer alan her parçaya hayran kalacağınıza eminim.İçlerinden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Tuay Karaca Ozzo koleksiyonu

Yazın kurtarıcısı rahat tunikler,bol elbiseler,renkli tasarımlar Tuay Karaca’nın Ozzo Koleksiyonunun en dikkat çekici parçaları arasında yer alıyor.

Yazın Enerjisini Tuay Karaca İle Yakalayın…

Yaz mevsimine uygun olarak canlı renkli kıyafetlerden yana tercihinizi kullanıyorsanız eğer Tuay Karaca’nın Ozzo koleksiyonu sizin için biçilmiş kaftan…Ozzo koleksiyonunda yer alan renkli cıvıl cıvıl elbiseler ya da rengarenk tunikler tam size göre..

Tuay Karaca tesettür elbise modelleri

Tuay Karaca’da bu parçaların dışında renkli kap ve yelekler de dikkat çeken kıyafetler arasında..Ayrıca Ozzo Koleksiyonunda puantiyeli desenlere de rastlıyoruz.

Tuay Karaca puantiyeli kolları kırmızı volanlı kap

Yaz sezonunda kendi tarzınızı ve renginizi en iyi yansıtan parçaları seçmek ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen bayanlar,www.tuaykaraca.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi ve fiyatlar tuaykaraca.com‘da..

Fotoğrafların büyük halini görmek isterseniz üzerlerine tıklamanız yeterli..

Bir Cevap Yazın