Scout Okul Çantaları İle Çocuklarınızı Mutlu Edin…

Alman Scout okul çantası artık Türkiye’de. Hafifliği, S şeklinde ve optimize edilmiş genişlikte omuz askılarına sahip çantalar ile ağırlık tüm sırt bölgesine eşit şekilde dağılıyor. Floresanlı materyallerle hazırlanan Scout, gün ışığında yada az ışıklı ortamlarda görünürlük sağlayan ilk okul çantası. Kötü hava koşullarında özellikle trafikte, çocuğun erken ve uzaktan fark edilmesine destek olurken, aldığı ödüllerle de kendinden söz ettiriyor. 2014 yılı itibari ile koleksiyonuna kattığı Sunny Modeli ile de beğenileri üzerine topluyor.

2014 en son model lüks okul çantaları

Scout okul çantaları Sunny, Mega, Nano ve Buddy modelleri ile mağazalardaki yerini aldı. 2014 yılı itibari ile anaokulu serisini de hazırlayan marka ‘’ Scoutly’’ olarak tüm çocukların beğenisine sunuluyor. Anaokulu ve ilköğrenim için kullanım kolaylığı sağlayan çantalar istenirse 5’li yada 7’li set olarak da alınabiliyor. Kış ayları için hazırlanan özel şemsiyeleri ise görülmeye değer.

2014 lüks model ergonomik okul çantaları

En doğru tasarlanmış okul çantası bile yanlış taşındığında işe yaramaz…Çocuklar yaşamlarının bu döneminde henüz yumuşak omurgaya sahip olduklarından tek taraflı taşıma tehlikeli eğriliklere neden olabilir. Bu nedenle tek taraflı taşınan tüm okul çantaları ilköğrenim çocukları için tehlikelidir. Bu durum spor ve günlük sırt çantaları için de geçerlidir. Çünkü, stabilize dış gövdesi olmayanlar çantalar, çanta içini ve çocuk sırtını koruyamaz.

Scout 2014 okul çanta modelleri

Öğrenimin bir gereği olarak öğrenciler ev ve okul arasında kitaplarını, defterlerini ve birçok okul malzemelerini taşımak zorundadır. Sırtta taşınan bir okul çantası, tek taraflı olarak elde veya omuzda taşınan bir çantadan daha sağlıklıdır.

Scout okul çantaları farklı model ve genişlikte sunulmaktadır. Tüm modellerin sırt profili, hafif kontürlü ve havalandırma kanallarıyla üretilmektedir. Çantayı taşıyan çocuğun yaş ve vücut yapısından bağımsız olarak, Scout çantaları, çocuklara uyum sağlar.

Scout kız-erkek okul çantalarıScout_326 TL_Nano_kırmızı-turuncu okul çantasıScout_337 tl_erkek okul çantasıScout_Buddy_348 TL_yeşil okul çantası

Tüm Scout Çantaları…

Dayanıklı, sağlam, aşınma ve yırtılmalara karşı dirençli,

Su geçirmez iç kaplama, su çekmez düzey,

Cilde dost AZO-renkleri, cadmium, PCP, alerjik-boya maddeleri içermez,

3 yıl garanti veren tek okul çantası,

Çevre dostu, yüzde 100 geri dönüşümlü,

Fiziği destekleyen, nefes alan sırt destekleyiciye sahip,

Vücut tarama sistemi aracılığı ile yapılmış,

6-10 yaş aralığındaki çocukların sırt şekline uygun,

Scout ürünleri ‘’ The Global Compact’’ ilke ve değerleri doğrultusunda üretilmiştir.

Satış Noktaları:

Kanyon Alışveriş Merkezi İstanbul, Kentpark Alışveriş Merkezi Ankara, Trumpe Towers Alışveriş Merkezi İstanbul, Kids Mall Alışveriş Merkezi İzmir, Buyaka Alışveriş Merkezi İstanbul

Fiyatlar:

Tek çanta : 280 TL

Setler : 350 -400 TL arasında

www.scout-turkey.com adresinden de ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın