Yargıcı 2014-2015 Sonbahar/Kış Bayan Giyim Koleksiyonu

Kadın giyime ait ne varsa 2015 yeni sezon koleksiyonuyla Yargıcı‘da bulacaksınız.Sonbahar-kış sezonuna ait ne varsa bütün kıyafetleri ve aksesuarları yargici.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

Yargıcı 2015 belden bzügülü nervürlü menekşe rengi uzun elbise

Yargıcı 2014/2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonuna baktığımızda,sezon trendlerinden oluşan kıyafetler gözümüze çarpıyor.En başta metalik pantolonlar,maskülen tarzdaki kıyafetler,erkek kesim paltolar,büyük çiçek motifli pantolon ve elbiseler,feminen klasik kesimli elbiseler,ince trikolar,oversize paltolar,ekose desenler,pilili etekler,altın ve dore aksesuarlar ve kamuflaj desenlerle militer ceketler dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Yargıcı 2015 asker yeşili militer kargo ceket

Koleksiyondaki kıyafetler,yine sezonun trend renkleri kullanılarak tasarlanmış.Üstelik Yargıcı‘nın 2015 yeni sezon koleksiyonundaki parçaları kullanarak hazırladığı kombinler ise görülmeye değer doğrusu..Bütün kombinler,çok şık ve uyumlu…Her parçayı nasıl kullanabileceğinizi gösteren bir kılavuz adeta..

Yargıcı 2015 ekose desenli kışlık şalTasarımlara daha yakından bakmak ve satın almak isteyenler,yargici.com.tr‘ye uğrayabilirler.

Yargıcı 2015 Yeni Sezon Kadın Giyim Lookbook

Bir Cevap Yazın