Cacharel 2015 Sonbahar-Kış Erkek Giyim Koleksiyonu

Cacharel 2015 erkek giyim katalog

Erkeklerin gezgin ve özgür ruhunu temsil eden Cacharel, sonbaharda da erkeklere özgün bir şıklık sunuyor. Özel dokuları ile kaşmir paltolar, tüy kadar hafif yelekler, örme yün kazaklar, balıkçı yaka trikolar, sweatshirt kumaşından triko örgü ceketler, serin sonbahar günleri için ideal seçenekler oluyor.

Cacharel 2015 erkek kazak modelleri

Fransa’nın ikonik markası Cacharel, sonbaharda da erkeklerin gezgin, özgür ve keşif tutkunu yönlerine seslenmeyi sürdürüyor. Erkekler için seçkin ve rahat seçenekleri bir araya getiren Cacharel, zengin kumaş ve kalıp alternatifleriyle tamamen kişiye özel tasarımlar sunuyor.

Cacharel’in günlük hayatın rutinine uyum sağlayan ve vücuda hareket özgürlüğü veren tasarımlarında detaylara gösterilen özen ve zamana karşı koyan klasik parçalar dikkat çekiyor.

Cacharel 2015 yeni sezon erkek takım elbise modelleri

Kumaş ve kesimlerinde yüksek teknolojinin öne çıktığı Cacharel tasarımlarında kazaklar, V yaka ve balıkçı yaka trikolar şehrin tüm enerjisini yansıtıyor. Maskülen gelenekselliği esnek kumaş ve kalıplarla bir araya getiren Cacharel’in trikoları, en yüksek kalite pamuk kullanılarak dünyanın seçkin kumaşlarından üretilen gömleklerle birlikte, erkeklere ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor.

Cacharel 2015 erkek giyim modası

Özgür ruhun temsilcisi Cacharel, sonbahar rüzgarlarından korunmak isteyenler için tüy kadar hafif, su geçirmez yelekler, kürklü kapüşonu ile dikkat çeken montlar sunuyor. Sweatshirt kumaşından triko örgü ceket, tüm rahatlığı ve şıklığıyla şehri keşfetmeye davet ediyor.

Cacharel 2015 sonbahar-kış erkek koleksiyonu

Akdeniz’in bütün renklerini bir araya getiren Cacharel koleksiyonunda bu sonbahar yün kaşmir paltolar gezgin erkeklerin içini ısıtıyor. Mermer dokulu gri antrasit, indigo, kazayağı desenli, kürk yakalı birçok farklı seçenekleri olan paltolar, şehirli erkeğin şıklık sırrı oluyor.

Cacharel 2015 Yeni Sezon Erkek Giyim Katalog

Bir Cevap Yazın