Derimod Biker Ceket Ve Bot Koleksiyonu

Derimod biker ceket ve bot koleksiyonu

Derinin trend markası Derimod,2014-2015 Sonbahar/Kış sezonunda sokağın asi çocuklarından ilham alarak özel bir koleksiyon hazırladı.Gizem ve asaletin sembolü deriyi,sıra dışı tasarımlarla buluşturan marka,şehir hayatının karmaşasına inat ”Biker Ceket Ve Bot Koleksiyonu” ile bu sonbahara damgasını vuruyor.

Derimod siyah metal zımbalı deri ceket

Derimod, yeni sezona stil sahibi koleksiyonları ile giriş yapıyor. Farklı tarzları şık aksesuarlar ile tamamlayan markanın deri ceket ve botlardan oluşan ‘Biker Koleksiyonu’, herkese kendini özgürce ifade etme fırsatı sunuyor. Günlük hayatın koşturmacasında hem tarzını koruyup hem rahat etmek isteyenlerin tercihi olan koleksiyonda, kapitone ve çizgili desenler, fermuar ve zımba detayları sıkça kullanılıyor.

Derimod yeni sezon deri siyah biker bot modelleri

Maskülen tarzı ile fark yaratmak isteyenler için özel olarak tasarlanan, Rock’n Roll’un efsanesi deri ceketler, Derimod tasarımcılarının elinde yeniden hayat buluyor. Kapişon ve kürk detayları ile soğuk havalarda da kullanıma olanak sağlayan ceketler, navy, bordo, camel ve military tonlarıyla sezon trendlerini yansıtıyor.Sokak modasının vazgeçilmezi ‘biker botlar’a elbette asiliğin sembolü zımbalar, tokalar ve zincirler eşlik ediyor. Krokodil desenlerin ve rugan detayların hareketlendirdiği seride, kalın ve dişli tabanlar öne çıkıyor.

Derimod siyah-beyaz biker deri ceket

Ayakkabı tutkunları için 7 / 24 şıklık sunan Derimod 2014 – 2015 Biker Koleksiyonu, Derimod mağazalarında ve www.derimod.com.tr online mağazasında sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın