Forever New 2015 Yeni Sezon Koleksiyonu

Forever New 2015 secretgaren koleksiyonu

Forever New, kasım ayında havaların değişkenliğine paralel biçimde ruh hali değişkenlik gösteren kadınları büyüleyecek bir koleksiyon tasarladı: Secret Garden… Bir rüyadaymış gibi sıra dışı ve değişken giyinmek isteyen genç kadınlar dut, cam yeşili, deniz mavisi tonlarıyla Secret Garden modellerinden gözlerini alamayacak…

Forever New_secretgarden_bayan giyim katalog

Kasım ayının ruhu, günlük ve resmi tarzın arasındaki mükemmel uyumla tanımlanıyor. Forever New’den giyinen genç ve kendini genç hisseden kadınlar, kış için eğlenceli ve sıkı giyinmeyi tercih ediyorlar. Akşam olup hava karardığında da sanki bir rüyadaymışçasına sıra dışı kıyafetlere bürünüyorlar… Avustralyalı giyim markası, yeni koleksiyonu “Secret Garden”da Kasım ayının ruhuna uygun olarak değişkenliği seven kadınlara hitap ediyor.

Forever New_secretgarden_kürk detaylı bayan siyah kaban

Tıpkı dünyanın farklı şehirlerindeki sanat, film, müzik ve tiyatro sanatlarının global trendlerinden ilham alarak hazırladığı kıyafetlerle modaya yön veren markanın kuruluş hikayesinde olduğu gibi, büyülü bir dokunuşla sıra dışı bir koleksiyon ortaya çıkıyor. Secret Garden modelleri, ağırlıklı olarak dut, cam yeşili, denizci mavisi tonlarıyla zenginleşiyor. Kumaşlarda ise ışıldayan jakarlar, altın çiçek ve boncuklar, şeffaf şifonlar, kadifeler ve kristaller göze çarpıyor. Değişken kadının ruhu, büyüleyici baskılar ve rozetlerle her daim genç tutuluyor.

Forever New 2015 Secret Garden Koleksiyonu

 

Bir Cevap Yazın