Gap 2014 Yeni Sezon Hamile Giyim Koleksiyonu

Anne adaylarının yüzünü güldürecek bir haber Gap‘tan geliyor.Gap Hamile Koleksiyonu 2014 kış sezonunda sizlerle buluşuyor.Sezonun en trend modellerini anne adayları için yorumlayan Gap,rahatlık ve kaliteden ödün vermeden şık ve zarif hamile koleksiyonuyla bu sezon da anne adaylarına hizmet vermeye devam ediyor.

Gap 2014 yeni sezon hamile koleksiyonu

Anne adayları, hamilelik süreci boyunca değişen vücut yapılarına göre uygun kıyafet bulmakta zorlanabiliyorlar.Gap işte bu noktada annelerin imdadına koşuyor.Bu alandaki boşluğu dolduran Gap Hamile Koleksiyonu,tişörtten gömleğe,jean pantolondan kazaklara,elbiselerden uzun kollu yumuşacık tişörtlere ve hatta iç çamaşırına kadar geniş bir ürün yelpazesiyle geliyor.

Pastel renklerin ve pamuklu kumaşların hakim olduğu koleksiyonda,genişleyen karın çevresini destekleyen ve saran streç kumaş panelinin yer aldığı jean pantolonlar öne çıkıyor.Sezonun en trend kesimleri olan 1969 Denim Skinny ve Bootcut seçenekleriyle koleksiyonda yerini alan jeanler, anne adaylarını sevindirecek. Kış sezonunda sizi ve bebeğinizi sıcak tutacak kadife pantolonlar da hem şık hem de rahatlığıyla öne çıkıyor. Doğum sonrası emzirme döneminde annelere kolaylık sağlayacak emzirme bluzleri ise koleksiyonun bir başka vazgeçilmezi olacak. Özellikle çalışan anne adaylarının hayatını kolaylaştıracak olan gömlekler de farklı renk seçenekleriyle koleksiyonda yerini alıyor.

Gap Hamile Koleksiyonu sadece www.gap.com.tr, Ankara Kentpark,İstanbul Kanyon ve Bağdat caddesi mağazalarında meraklılarının beğenisine sunulacak.

Bir Cevap Yazın