En Trend Yağmur Çizmesi Kombinleri

Ünlülerde yağmur çizmesi kombinleri

Yağmur çizmeleri,sadece sonbaharda değil hemen hemen bütün mevsim tercih ediliyor desek yanlış olmaz.Bu çizmeler özellikle müzik festivallerine katılanların gözdesi…Karlı yağmurlu havalarda,çamurda ya da güneşli havalarda çoğu kıyafete uyan yağmur çizmeleri,stil sahibi hanımların gözdesi olmaya devam ediyor.

unlulerin-yagmur-cizmesi-kombinleri

Yağmur çizmesi denince akla ilk gelen marka Hunter…İngiliz markası olan Hunter,her renkten modellerle karşımıza çıkıyor. İngilizlerin tercih ettiği renk ise genellikle yeşildir.İngiliz Kraliyet üyelerinin doğa yürüyüşlerinde yeşil renk Hunter çizme kullandıkları görülür.

2015 Yağmur Çizmesi trendi

Kraliyet denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Kate Middleton’ın tercihi ise Hunter’dan yana değil..Kendisi Le Chameau markasının Vizerzonord modeli yağmur çizmelerini tercih etse de,renk olarak diğer Kraliyet üyeleri gibi o da yeşili tercih ediyor.

Kate Moss Yağmur çizme kombini

Ünlü top model Kate Moss’un müzik festivallerine Hunter yağmur çizmeleriyle ve mini elbise/şortlarla katılması birçok moda severe ilham kaynağı oldu.Yağmur çizmelerini mini elbise ve şortların dışında skinny pantolonlarla da kullanabiliriz.

2015 En Trend Yağmur Çizmesi Kombin Modelleri

 

 

Bir Cevap Yazın