Ofis Şıklığını Forever New İle Yakalayın…

Forever New 2015 mini elbise

Soğuk havaların etkisinin her geçen gün arttığı,kalın kıyafetlerin gardıroplarda yerini aldığı şu günlerde ofis şıklığına önem veren bayanların imdadına Forever New yetişiyor.Forever New,koleksiyonlar ile ofis kadınına hem rahat hem de şık birbirinden renkli seçenekler sunuyor.

Forever New kobalt mavisi bayan kaban

Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New, 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile kadınların ofis şıklığını arttıran kombinleri ile herkesi büyüleyecek. Forever New, birbirinden farklı stil sahibi koleksiyonları ile hem rahat hem de şık bir görünüm yakalamak isteyen kadınların adeta yardımına koşacak.

Forever New 2015 ofis giyim modası

Zıt renklerin buluştuğu koleksiyon
Soğuk kış günlerinde genç kadınların içini Snow Blossom koleksiyonu ile ısıtan Forever New, rengarenk koleksiyonu ile ofis ortamını adeta çiçek bahçesine dönüştürecek. Ana detaylarda yer alan sonbaharın göstergesi karışık ve zıt dokular, yeni kapitone desenler, eklemeli motifler, parlak jakarlı ve yumuşak kar çiçeği desenli ipeksi kumaşları ve akıcı drapeleriyle Snow Blossom koleksiyonu bu sezon ofis kadınlarının favorisi olacak.

Forever New 2015 siyah elbise modelleri

Ofisin iddialı ve tarz sahibi kadını
Neon renk cümbüşünün ve pop art baskılı tasarımların kullanıldığı 1960’lar Londrası’nın şıklığını günümüzün stil sahibi kadınının ayağına getiren Carnaby Street koleksiyonu ise Forever New kadının iddiasını ortaya koyuyor. 60’lı yıllarda moda dünyasında fırtına gibi esen “modernizm” hareketinden etkilenen ikonik koleksiyon, stil sahibi genç kadınlar için yeniden tasarlandı. Forever New kadını cesur renklerdeki çift sıra düğmeli ceketler ile düz pantolonlar ve kontrast renkli lüks kazaklar üzerine giyilen kabanlar ile toplantıların adeta yıldızı olacak.

Forever New 2015 yakası kürklü kaban

Rüyaların şıklığı
Forever New’in göz alıcı koleksiyonu Park Avenue Princess, şehirli kadına kendisini prenses gibi hissettirecek. Forever New kadınına kendisini bir rüyadaymış duygusu yaşatan koleksiyon, tüm gün şık ve rahat bir stil sunacak.

Forever New 2015 Yeni Sezon Bayan Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın