Reebok Kids 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Reebok Kids Sonbahar/Kış 2014 Koleksiyonu ile çocuklar kışın zorlu hava şartlarına karşı hareket özgürlüğünün keyfini sürüyor!

Reebok çocuk kar botları

Yenilikçi teknolojileri ile çocukların hareket özgürlüğünü desteklemek ve ayak sağlıklarını korumak üzere tasarlanmış Reebok Kids Koleksiyonu, zorlu hava şartlarının kendini göstermeye başladığı bu günlerde sıcacık modelleriyle miniklerin yüzünü güldürmeye hazır!

Reebok Kids_kar botu_Frostbound_133.00+TL

Kış sezonun en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden FROSTBOUND II bot modelleri çocuklara özel ergonomik tasarımıyla, kürklü içi ve su geçirmez dış yapısıyla, rahatlığı, sağlığı ve şıklığı bir arada sunuyor. FROSTBOUND II, okulda ve oyunda, yağmurda ve karda çocuklara maksimum konfor ve hareket özgürlüğü ile destek veriyor. Rengarenk modelleri, kolay giyilebilir ve yumuşak yapısı karlı ya da yağmurlu her havaya uyum sağlama özelliğiyle de zor hava şartlarında büyük kolaylık sağlıyor.

Reebok Kids botlar, okulda ve oyunda miniklerin rahatlığını maksimum seviyeye çıkarmak için Reebok satış noktalarında sizleri bekliyor!

Bir Cevap Yazın