Victoria Beckham 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Victoria Beckham 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu,askeri formaları andıran maskülen kıyafetlerin zarif detaylarla buluşmasıyla ortaya çıkmış.

victoria_beckham_2015_ilkbahar_yaz_beyaz takım elbise

Victoria Beckham,natürel tonların egemen olduğu maskülen detayların zarif feminen stille harmanlandığı bir koleksiyona imzasını atmış.Yalın stillere sahip olan koleksiyonda,bej,siyah,beyaz,bordo ve pembe renkler kullanılmış.Uzun eteklerin,ceketlerin ve kabanların bulunduğu koleksiyon,2015‘in serin ilkbaharı için tasarlanmış.Kalın kemerlerle belin silüeti vurgulanmış,koleksiyondaki modeller cepler ve düğme detaylarıyla zenginleştirilmiş.Askeri üniformaları andıran kıyafetlere zıtlık oluşturan pembe çiçek desenler ise ilkbaharın coşkulu enerjisine atıfta bulunuyor.

victoria_beckham_2015_ilkbahar_yaz_bordo bluz-pantolon takım

Koleksiyondaki modelleri tamamlayan leopar ve çiçek desenli ya da düz kovboy ayakkabılar ile siyah bantlı platform sandaletler ise takdire şayan…Çanta tercihi ise kutu çantalardan yana yapılmış.

Yalın silüetlerin adeta dans ettiği Victoria Beckham 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu görülmeye değer…Galerimizden tasarım harikası parçalara yakından bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın