GapFit İlkbahar Koleksiyonu

GapFit ilkbahar koleksiyonu

Gap‘ın spor koleksiyonu GapFit bu sezon rahat ve vücudunuza uyum sağlayan ürünleriyle yüksek performanslı spor yapmanızı sağlayacak ürünlerle karşımıza çıkıyor.

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan GapFit Koleksiyonu,bu sezon özgürce kombin edebileceğiniz ürünlerle motivasyonunuzu arttıracak.Nefes alabilen,hızla kuruyabilen dayanıklı ve kaliteli kumaşları sayesinde esneklik ve güç gerektiren durumlarda en yüksek verimi almanızı sağlar.Antrenman temponuza uyum sağlayan ürünleriyle GapFit,spor meraklılarına harika bir deneyim kazandırıyor.

Gap 2015 bayan spor kıyafetler

GapFit ilkbahar koleksiyonu,son teknolojik kumaşlardan üretilmiş atletler ve tişörtler,rahat esneklik sağlayan gFast taytlar ile spor esnasında ve sonrasında koruma sağlayan sweatshirtlerden oluşuyor.

GapFit bayan spor kıyafetler

GapFit Koleksiyonu,spor yaparken en yüksek verimi almanızı sağlayacak parçalarıyla gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak.Sınırlı sayıda üretilen GapFit Koleksiyonu,İstinye Park,Kanyon,Bağdat Caddesi,Akmerkez,Kentpark ve Palladium Gap mağazaları ile www.gap.com.tr‘de satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın