Cacharel 2015 Yeni Sezon Eşarp Koleksiyonu

Cacharel 2015 en yeni eşarp modelleri

Mutlu ve bakımlı kadınların tercihi Cacharel 2015 ilkbahar/yaz sezonu eşarplarla,aynadaki manzarayla yüzünüzde güller açsın.

Cacharel 2015 çiçekli eşarplar

Kendinden emin ve istikrarlı bir tarz için gardırobunuzu yenilemenizi sağlayan Cacharel eşarpların hepsine birden sahip olmak isteyeceksiniz.Cacharel eşarplar,geleneksel ve modern desenleri başarıyla yorumlayarak her ortamda gönül rahatlığıyla takabileceğiniz zamansız bir şıklık vadediyor.

 

Naif duruşuyla pudra pembe,hem iş hayatında hem de gündelik koşuşturma içinde kıyafetlerinize zarafet katmak için birebir…Uçuk renkli güller bu manzaraya romantik bir hava katıyor.

Cacharel 2015 kırmızı desenli eşarp

Göze batmayan,mütevazi tercihlerle elegan görünmek isteyenler için Cacharel eşarplarıyla mümkün…Sadece ilkbahar-yaz sezonunda değil yıl boyunca rahatlıkla kullanılabilecek Cacharel eşarp,akıllı bir seçim…

Cacharel 2015 çiçek desenli eşarp

Renkleri ve desenleri ustalıkla harmanlayan Cacharel eşarpları,1.sınıf tivil ipek kumaş kullanılarak üretiliyor.Özellikle mor esintiler taşıyan Cacharel eşarp,yeni sezonun en gözde tasarımlarından biri…

Cacharel 2015 sarı ipek eşarp

Kırmızının cazibesiyle retro desenler tarz sahibi olmanın kapısını aralıyor.Bu desendeki eşarpların farklı renk varyantları ile aynı havayı yakalayın.

Bir Cevap Yazın