İnci Deri 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

inci-deri-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu

Türkiye’nin lider ayakkabı üreticilerinden biri olan İnci Deri,renkli,şık ve rahat modelleriyle dikkat çekiyor.İnci Deri 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunu mağazalarında satışa çıkarmış bulunuyor.

inci-deri-2015-ilkbahar-yaz-taba dolgu topuklu sandalet

İnci Deri 2015 yeni sezon koleksiyonunda, trendleri yakından takip eden tarz sahibi modern dokunuşlara sahip aynı zamanda sokak modasının yansımalarını da görebileceğimiz tasarımlar yer alıyor.

inci-deri-2015-lame kalın taban ayakkabı

2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunun,Kuvvet,Aura ve Klasik olmak üzere 3 farklı temadan oluştuğunu görüyoruz.Kuvvet temasında öz güveni simgeleyen rahatlık ve sadelik konulurken,renklerin hayata kattığı enerji ve canlılık Aura temasında vurgulanıyor.Benim tercihim klasikten yana diyenlere ise her dönemin aranılan modelleri daha modern dokunuşlarla Klasik temasında sunuluyor.

inci-deri-2015-siyah cut-out bot

Günümüzün çok yönlü ve aktif kadınları için tasarlanan İnci Deri 2015 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu,bağımsız,güçlü ve zarif kadınların sahip olmak istedikleri parçalar düşünülerek tasarlandı.

inci-deri-2015-siyah süet platform sandalet

Kuvvet temasında yer alan ayakkabılar,kalın tabanların ve astarsız yumuşak derilerin kullanıldığı modellerden oluşuyor.Temada tercih edilen siyah,beyaz ve gri tonlarındaki renkler ise ortaya yenilikçi bir tarz ortaya koyuyor.

inci-deri-2015-kırmızı-fuşya topuklu ayakkabı

Aura temasında bağcıktan astara kadar en ince ayrıntıda renklerin uyumu gözlemleniyor.Spor ayakkabı ile sandaletlerin de yer aldığı Aura temasında,özellikle sandaletlerde görülen beyaz tabanlar temanın en öne çıkan özelliklerinden biri…

inci-deri-2015-ilkbahar-yaz-yılan baskılı stiletto

İnci Deri klasiklerinde ise bu sezon deriye ve detaya odaklanılıyor.Klasikleşen tasarımlar bu sezon yılan baskı,kroko,kesik yılan gibi farklı ve hareketli derilerle yeniden yorumlanıyor.Kadının tüm zarafetini ortaya çıkaran İnci klasik modelleri,ayakkabıların burnuna yerleştirilen metal aksesuarlar,zarif fiyonklar ve bağcık uçlarındaki küçük metaller gibi şık ve göz alıcı detaylarla farklılaşıyor.

inci-deri-2015-pudra bayan sırt çantası

İnci Deri 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunda yer alan çanta modellerine bakarsak,kuvvet temasında yer alan modellerde sade bir görüntü çiziliyor.Siyah,beyaz,pudra ve gri renkli derilerle hazırlanan modellerde büzgülü omuz çantaları ve aksesuarsız sırt çantaları yer alıyor.

inci-deri-2015-ilkbahar-yaz-zincir aplı vizon omuz çantası

Erkek çantalarında ise siyah renk ön planda…Sırt çantaları erkek modellerinde de olmazsa olmazlar arasında…Doğal derilerle hazırlanmış süet seyahat çantası ve postacı çanta modelleri,modern ve maceracı erkeklere hitap ediyor.

inci-deri-2015-bayan topuklu ayakkabı modelleri

Aura temasındaki modellerde gök kuşağı renklerinde baskı desenli derilerin yanı sıra renk blokları da mevcut…Koleksiyon,bu tema altında omuz çantası,portföy ve sırt çantası modellerinde oluşuyor.Turkuaz,nar çiçeği ve pudra gibi sıcak renklerde hazırlanan süet portföy çantalar ve baskılı derilerden oluşan ufak postacı cüzdanlar bu temada dikkat çeken modellerden ..Aynı zamanda nar çiçeği-fuşya,turkuaz-nil yeşili,siyah-bejin birlikte kullanıldığı yılan desenli portföy çantalar ile çok fonksiyonlu cüzdanlar yaz akşamlarının vazgeçilmez aksesuarlarını oluşturuyor.

 

Bir Cevap Yazın