En Güzel Anneler Günü Hediyeleri Philips’te…

philips anneler günü hediyeleri

Philips, annesinin ev işlerine çok fazla zaman ve enerji harcamasını istemeyenlere hayatı kolaylaştıran hediye alternatiflerini sunarken saç bakım ürünleri ile de annelerin güzelliğine güzellik katıyor.

Philips Beluga el blender serisi ile annenize güç ve kontrol armağan edin

philips blender seti

Mutfağında tüm kontrolü elinde tutan anneler, çelikten 6 kat daha sert olan ve keskinliğini uzun süre koruyabilen titanyum nitrit kaplamalı bıçakları ile Philips Beluga el blender serisini çok sevecek. Beluga’nın sezgisel kontrol sağlayan SpeedTouch düğmesi, sıçratmadan ve rahat bir şekilde istenilen hız ayarına ulaşıyor. Farklı hız ayarları ve turbo işlevi sayesinde herhangi bir malzeme için tüm hız seçeneklerine sahip olan Beluga ile tercih edilen kıvamda ve sorunsuz karıştırma sonuçları elde edilebiliyor. Optimum akış ve karıştırma performansı için konik dizaynlı Philips Beluga, özel dalgalı şekle sahip bıçak korumaları ile yiyeceklerin etrafa sıçramasını önlüyor. Ergonomik olarak tasarlanmış tutma sapı, güvenli ve kolay bir kullanım sunan Beluga’nın aksesuarları da tek bir tuşla kullanıma hazır hale geliyor. Annelerin mutfaklardaki gücüne güç katacak Philips Beluga HR1677/90; 429,99 TL’den satışa sunuluyor. Beluga ailesinin diğer üyeleri, HR1674/90; 299,90 TL’den, HR1671/90 ise 249,99 TL’den satışa sunuluyor.

Annesinin çay keyfi bitsin istemeyenler için Philips Çay Ustası

philips siyah çay makinesi

Philips’in siyah rengi ile mutfaklara şıklık katan Çay Ustası, AutoKeepWarm fonksiyonu ile çayı istenen süre boyunca sıcak tutarak çayı kontrol etme zahmetini ortadan kaldırıyor ve annenizin çay keyfini yarıda kesmiyor. Kolay temizlenen filtresi ile annenizi hiç yormayacak Çay Ustası’nın 1,9 litrelik geniş su ısıtıcısı bölümü bulunuyor. 1700 Watt Philips Çay Ustası HD7301; 169,99 TL’den satışa sunuluyor.

Kırmızı rengi ile Philips Marathon Ultimate: Çünkü anneniz en iyisine layık

philips kırmızı elektrikli süpürge

Philips’in en yeni torbasız süpürgesi Marathon Ultimate yüksek emiş gücü, ergonomik tasarımı ve göz alıcı kırmızı rengi ile annenizin favorisi olacak. Philips’e ait en etkin filtreleme sistemi PowerCylclone7’ye sahip Marathon Ultimate, toz ve havayı etkili şekilde ayırırken yüksek emiş gücünü de koruyor. Bu teknoloji sayesinde süpürgenin yıkanabilir filtresi çok daha geç kirleniyor ve senede 1 kere temizlenmesi bile yeterli oluyor. Marathon Ultimate’in üstün sert zemin başlığı TriActive Z, büyük parçaların standart başlıklara göre çok daha zahmetsizce temizlenmesini sağlıyor. Patentli Z-şekilli tasarımı ile tozu ve büyük parçaları hava kanalına yönlendiren başlığın yan hava kanalları da duvar kenarlarını ve mobilya ayaklarının çevresindeki tozları mükemmel temizliyor. Marathon Ultimate’ın bir ilk olarak sunduğu ve annelerin en çok seveceği özelliği ise NanoClean teknolojisi. Bu teknoloji ile üretilen toz haznesi sayesinde, tozu boşaltırken karşılaşılan toz bulutu sorunu minimuma indiriliyor. Marathon Ultimate’ın NanoClean teknolojisine sahip toz haznesi, ergonomik tasarımı sayesinde de tek hamlede ve kolayca boşaltılabiliyor. Uzaktan kumandası ile eğilmeye gerek kalmadan kontrol edilebilen Philips Marathon Ultimate, ergonomik tutacağı ile annenizin bileklerinin yorulmasını engelleyerek kolay kullanım sağlıyor.

Efsane Philips Marathon ailesinin, en üstün özelliklerle donatılmış en yenisi Marathon Ultimate, 2 modele sahip. FC9911 modeli 999,99 TL’den satışa sunulurken FC9912 modeli 1.199,99 TL’den satışa sunuluyor.

Titiz annelere detay temizleme kiti hediyeli Philips PowePro Active

philips elektrikli süpürge modelleri

Annenizin yer temizliği ile çok fazla vakit kaybettiğini düşünüyorsanız, yüksek emiş gücü ile kısa sürede mükemmel temizlik sonuçları sunan Philips PowerPro Active onun için harika bir hediye olacak.

Yüksek toz toplama kapasitesi ve kolay boşaltılabilir toz haznesi ile dikkat çeken ve Anneler Günü’ne özel indirimle ve detay temizleme kiti hediyesiyle satışa sunulan Philips PowerPro Active elektrikli süpürge, Power Cyclone 4 teknolojisinin sağladığı yüksek emiş gücüyle halı ve mobilyalar dahil olmak üzere tüm zeminlerde mükemmel temizlik sonuçları sağlıyor. Kolayca boşaltılan gelişmiş toz bölmesi, tozun dağılmasını engelliyor. Havayla tozu tek adımda ayıran PowerCyclone 4 teknolojisi sayesinde güçlü temizleme performansı sunan Philips PowerPro Active’in HEPA filtresi tozu ve kiri içeriye hapsediyor. Annenizin süpürgeye ayırdığı vakti azaltacak PowerPro Active, Anneler Günü’ne özel olarak 479,90 TL’den satışa sunuluyor.

Pratik ve güçlü Philip Azur, ütüyü seven annelere özel, ısıya dayanaklı kutusunda

philips ütü modelleri

Ütüyü sıcakken bile anında kaldırıp saklamaya imkan tanıyarak ütünün soğumasını bekleme derdine anneniz için son veren ısıya dayanıklı saklama kutusu, Philips Azur ütülerin Anneler Günü’ne özel hediyesi… Çizilmeye karşı dayanıklı ve kaygan SteamGlide tabanı ile ütü yapmayı en kolay hale getiren Philips Azur Ütüler, zor kırışıklıkları sorun olmaktan çıkarıyor, annenizin ütüye ayırdığı zamanı ve enerjiyi minimuma indiriyor.

Philips GC4870’te bulunan İyonik Derin Buhar özelliği, en zor kırışıklıkları bile giderirken ütü, pamuklu ve keten gibi inatçı kumaşların daha derinlerine işleyen yüzde 50 daha küçük buhar parçacıkları üretiyor ve daha fazla hijyen sağlıyor.

Isıya dayanıklı özel kutu hediyeli Philips Azur Ütüleri’nin Anneler Günü’ne özel indirimli satış fiyatları ile sizleri bekliyor. Philips GC4845: 309,90TL’den, GC4870; 359,90 TL’den satışa sunuluyor.

Stil ve bakım hediyesi bir arada: Özel saklama çantası ile Philips Keratin Saç Düzleştiricisi

philips iyonik saç düzleştirici

Saçı canlı tutan ve besleyen bir protein olan keratin, ProCare’in plakalarında saçlara hayat veriyor. Saç doktorları ve saç stilistleri ile birlikte geliştirilen Philips’in yenilikçi saç düzleştiricisi HP8361, keratinli plakaları ile saç bakımına önem veren annelerin saçlarının doğal parlaklığını ortaya çıkaracak ve saçlarını koruyacak. Saçın elektriklenmesini önleyen İyonik Bakım özelliğine sahip HP8361, daha iyi sonuçlar için 230 derece profesyonel sıcaklığa kadar çıkıyor. 30 saniye içinde ısınarak kullanıma hazır hale gelen Philips Keratin Saç Düzleştiricisi, kullanılmadığı zaman 60 saniye içinde kendini otomatik olarak kapatıyor. Annenizin saçına en uygun sıcaklığı kolaylıkla ayarlanmasını sağlayacak dijital göstergelere sahip Philips Keratin, özel saklama çantasıyla şıklığı ve güzelliği bir arada hediye etmenizi sağlıyor. Philips Keratin HP8361; 229,99 TL’den satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın