Balmain 2015 Güneş Gözlük Modelleri

Balmain 2015 güneş gözlük koleksiyonu

Balmain 2015 güneş gözlük modelleriyle kendinizi göz kamaştırıcı ve Rock’n Roll havasında hissetmeye hazır mısınız? O zaman bu yazımızı okumadan geçmeyin.En yeni Balmain Güneş Gözlüğü Modelleriyle karşınızdayız.

Balmain, 2015 güneş gözlüğü modellerinde geleneksel Paris modasının modern tarzını yansıtırken,metal detaylarıyla da dikkatleri çekiyor.Kendine güvenen, elegan tarza sahip olan feminen ve maskulen tarzın karıştırıldığı gözlük koleksiyonundaki çizgiler önemli bir duruş sergiliyor. Kullanılan ince deri ayrıntılar ve işlenmiş metal parçalar markanın detaylarda gizli kalitesini ortaya koyuyor.

Balmain güneş gözlükleri katalog

80’lerden alınan ilhamla vintage esintilerinin birleşimi sonucu eşsiz tasarımlar ortaya çıkaran Balmain güneş gözlükleri bu sezonda hitler arasında yerini almış durumda. Metalik asetatlarla mücevher etkisi yaratılan güneş gözlükleri detaylarıyla ilgi çekiyor. 40’lardan günümüze seksi, görkemli ve rock’n roll tarzıyla gelen Balmain güneş gözlükleri elegan Fransız stiline sahip kadın ve erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Bu sezon siz de kendinizi Balmain güneş gözlükleriyle şımartın!

Bir Cevap Yazın