Prada 2015-2016 Sonbahar/Kış Gözlük Modelleri

Prada 2016 barok güneş gözlük modelleriYeni Prada kadın gözlük koleksiyonunda klasik zarafet ve vintage esintileri, geniş ve yapılandırılmış siluetler ile birleşiyor. Bu koleksiyonda ilk kez zanaatkârlık ve doğallığın sembolü olan ahşap; deri ve belirgin dikişlerle yeniden yorumlanarak , form bulmuştur.

Prada Raw güneş gözlük modelleri70’li yıllardan alıntılar ve kavramsal yapılar, seçkin ahşap malzemeler ile üretilmiş yeni Prada Raw koleksiyonunun çerçevelerini betimliyor. İkonik Minimal Barok modeli ise ahşabın deneysel kullanımı ile geliştirilmiştir. Prada Journal koleksiyonunun yeni modelleri ise, üç boyutlu sapların seçkin tasarımı ile zenginleştirilmiş, retro esintili çerçeveler sunuyor.

Prada 2016 minimal barok güneş gözlükleriPrada Eyewear yeni sezon erkek koleksiyonu gözlüklerinde; 70’li yıllardan esintiler ve modern simetrilerin dengeli kombinasyonu, özel Prada Type koleksiyonunun modellerini belirliyor. Prada Journal optik gözlük koleksiyonu, yeni modeller sunuyor. Yeni çerçeveler, elde işçilik ustalığını ve son derece kaliteli materyal seçimini koruyarak vintage esintili modeller sunuyor.

Bir Cevap Yazın