Çilek Odasıyla Yeni Ders Yılı Heyecanı

Çilek çocuk odası-Champion+Racer

Çilek Odası olan çocuklar yeni ders yılına daha coşkulu başlayacak,ders zamanları daha eğlenceli olacak.

Bebek.çocuk ve genç odası mobilyaları satışı yapan Çilek Mobilya,birbirinden eğlenceli ve renkli ürünleriyle yeni ders yılına hazır…Çocuklarının yaşam alanlarında rahat etmesini isteyen ebeveynler,Çilek Mobilya‘dan vazgeçemiyorlar.

Çilek-Football-Calisma-Masasi

Futbolsever çocuklar için tasarlanan serinin her detayı dünyaca ünlü stadları andırıyor. Yatağı, çalışma masası, çalışma sandalyesi ve dolabıyla ortamı bir anda stadyuma dönüştüren Football serisi, aynı zamanda perdeden halıya, banktan top filesine kadar tüm mobilya ve aksesuarlarıyla, çocukları kendi sahalarının yıldızı yapıyor.

Araba meraklısı minikler için tasarlanan Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Araba şeklindeki karyolalar ise çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor.

Çilek-çalışma masası-First+Class

Özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarlanan First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise firstclass bir yolcu deneyimini yaşatıyor. First Class uçuşlarda sunulan okuma lambası, deri koltuklar ve kişiye özel media port gibi özellikler, serinin yatağında hayat buluyor. Çocuklara hayallerinin uçuşunu yaşatan Çilek, kokpit-kule konuşma sesleri içeren ve gerçek kokpit görünümünde olan çalışma masası ile de pilot olmak isteyen çocukların hayallerini gerçekleştiriyor.

Bir Cevap Yazın