Levi’s Yeni Kadın Lot 700 Denim Koleksiyonu

Levis 2015 yeni sezon jean koleksiyonu

İkonik marka Levi’s®, bu sonbahar çıkaracağı yeni Lot 700 serisi ile sayısız kesim, model ve yıkama türünün olduğu bir dünyada kendiniz için mükemmel jean’i yaratmanızı sağlıyor. Lot 700 serisi, yıllardır süregelen deneyim ve yeni kumaş tekniklerini birleştirerek kadınların kusursuz denimi bulmasına yardımcı oluyor.

Levis yeni sezon jean pantolon koleksiyonu

Denimde en iyi ve ileri esnekliğin arandığı bu dönemde Lot 700 Levi’s®, işi bir adım daha ileri götürüyor. Her jean, son teknoloji kumaş yenilikleri sayesinde en iyi esneklik ve kendine gelme özelliğiyle, jean severlere diz izi ve şekil bozukluklarına güle güle dedirtiyor. Levi’s®’ın ileri esneklik teknolojisi ile giyenin hareketi ne olursa olsun denimin ping back yapabilme özelliği sayesinde jean şeklini koruyabiliyor.

Levis-womens_fit_range_group_

Levi’s®; en ünlüsü Levi’s® 501 olan erkek serisi için oluşturulmuş ikonik numaralandırma sisteminden esinlenerek, kadın koleksiyonu Lot 700 için 3 rakamdan oluşan bir imza yarattı. Cool, Super Sexy görüntünün yaratıcısı Super Skinny 710, klasik skinny kesimi ile 711 Skinny, sıkı duruşu ve yüksek beli ile pin-up büyüsünü yaşatan 721 High-Rise Skinny’nin yanı sıra zamansız şıklığın göstergesi 712 Slim, bacağı daha uzun gösteren Bootcut 715 ve zamansız ve düz kesimi ile 714 Straight farklı renk ve yıkama çeşitleri ile yeni sezonun gözdesi olacak.

Levis lot 700 denim serisi

Levi’s®’ın ilk kadın jean’inden esinlenerek oluşturulan yeni 700 serisi, köklerini markanın mirasından alıyor. 1934’te üretilen Lady Levi’s® Lot 701, Marilyn Monroe sayesinde ikonik ürünlerden biri halini almıştı. 80 yıl sonra, bu sarsıcı jean ismini bu defa öncü seriye veriyor.

Levis 712 slim jeans-aged blues

Daha dar bir siluete ve mükemmel görünüş imzasına sahip olan Lot 700 serisi, yeni 501® CT Boyfriend’in yakaladığı global başarının üstüne, bu sonbaharda iddiasını devam ettirecek. Klasik 501®’e göre daha düşük bele sahip olan 501® CT, daha dar paçaları sayesinde küçük beden, kendi bedeninde ve daha rahat bir görünüm için büyük beden olmak üzere bir çok farklı renk aralığında 3 şekilde giyilebiliyor.

Levis 711 skinny jeans-worn fade

Levi’s®; Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonu; Ağustos 2015’ten itibaren Levi’s® mağazalarında ve seçili perakende noktalarında…

Bir Cevap Yazın