Mudo Collection’da Değişim Rüzgarı

Mudo FTS64 Sonbahar-Kış 2015-16Mudo‘nun stilini moda trendlerle,feminen detay ve renklerle yorumlayan Gamze Saraçoğlu ve Mudo tasarım ekibi,Mudo Collection Kadın Koleksiyonunu enerjik,eğlenceli,feminen ve renkli bir kimliğe büründürdü.

Mudo kadınının her anına kolaylıkla eşlik edecek,nefes alabilen,deforme olmayan kumaşlarla dikkat çeken koleksiyon,içinde rahat hissedilecek,şık olurken rahatlık ve konforu elden bırakmayan,harekete izin veren tasarımlarla göz dolduruyor.Hepsi birbiriyle kombinlenecek 600 parçalı geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyon,tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlandı.Aksesuarlar, kıyafetlerle uyacak şekilde yeniden tasarlandı.

Mudo 2015-2016 sonbahar-kış koleksiyonuMudo Colection 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu,yaşamın içinden çıkan 4 ayrı gruba ayrılıyor:

Her hikaye kendine ait renk skalası, formları, silüetleri ve kumaşları ile kendi içinde bir anlatım sergiliyor. Koleksiyonun ana renkleri pudra, ekru, lacivert, siyah ve gri.

“American Dream”, Mudo Collection’un klasik stilini günümüz trendlerine göre modernize ederek yansıtıyor. Bu grup içerisinde deniz temalı “Harbour City” sportif çizgileriyle hafta sonu stiline, “Ivy Leauge” ise günümüzün global trendlerine göre adapte edilmiş tasarımlarla, modern şehirli iş kadınına hitap ediyor.

“The M Project” tasarım gustosunun çok yukarıda olduğu, dünyanın yeni kodlanan kadınına sesleniyor. Bu hikaye içerisinde yer alan “Contemporary” formları silüetleri dönemin ilerisinde, dokuları özel olarak tasarlanmış dökümlü, kadınsı kumaşlar ile öne çıkan klasik parçaların günümüze yorumu. Rafine, cool ve elegan. Haki, siyah ve toprak tonları ile military efektlerin çoklukla kullanıldığı “Modern Utility” günümüz trendlerini stiline yansıtan genç, dinamik kadına güçlü parçalarla eşlik ediyor.

“Style Matters” daha renkli, daha desenli, farklı baskıların bir arada kullanıldığı, genç, dinamik bir tarzı yansıtıyor. “Style Matters” koleksiyonu iki ayrı hikaye anlatıyor. “You got the look” capcanlı renkleri ile bol desen seven farklı formlarla canlılık arayan kadına hitap ediyor. “The New Optimist” ise romantik doku, tuşe ve renklerin hakim olduğu, bluzanların ve dantellerin görüldüğü, günümüz modern kadınının romantik haline dokunuyor.

“Spotlight” Mudo kadınını gündüzden geceye taşıyacak kokteyl elbiselerinin ağırlıkta olduğu şık bir koleksiyon. Zarafet ve cazibe vaadeden “Spotlight” koleksiyonu iddialı ve çekici.

Marka konseptindeki tüm yenilenme vitrinlerden, imaj çekimlerine kadar tüketiciye dokunulan her noktada yenilendi. Mudo Collection mağaza vitrinleri Gamze Saraçoğlu ile başlayan değişimi yansıtacak şekilde, İç Mimar Beliz Sarıyer tarafından “Değişimin Başlangıcı” konsepti ile hazırlandı.

Mudo Collection Sonbahar Kış 2015/16 koleksiyonu, tüm Mudo mağazalarında satışa sunuldu.

Bir Cevap Yazın