Topshop 2015 Sonbahar/Kış Kadın Giyim Koleksiyonu

Topshop 2015 sonbahar-kış giyim katalogSokak modasının öncü markası Sonbahar- Kış 2015/2016 sezonuna hızlı bir giriş yapıyor. İddialı trendleri moda severlerin beğenisine sunan Topshop, bu sezon da tarzıyla göz doldurmak isteyenlerin ilk tercihi olacak. Kuşlar, 80’ler, İngiliz kırsal yaşamı ve street fashion trendlerinden yola çıkan koleksiyon sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Topshop kırmızı çiçek desenli elbiseYeni sezonda Topshop koleksiyonu, sokak modasından ilham alan canlı renkler ve desenlerin sezon trendi kesimlerle kombinlenmesiyle hayat buluyor. Büyük çiçek desenli feminen parçaların retro aksesuarlarla bütünleştiği koleksiyonda kuşlardan etkilenerek tasarlanan tüylü aksesuarlar ön planda.

TOPSHOP_2015 sonbahar-kış giyim katalogDokuların hakimiyetinin hissedildiği koleksiyonda imitasyon kürklerin yanı sıra, kadife ve kaşmir parçalar 80’lerin coşkulu havasını günümüze taşıyor. Deri detaylar ve püsküllü aksesuarlarla tamamlanan koleksiyonda farklı trendler bir araya getirilerek Topshop’un eşsiz tarzı sezonun nabzını tutuyor.

TOPSHOP_koyu mavi kolsuz tulumİngiliz kırsal yaşamına ve markanın Londralı kimliğine atıfta bulunan ekose yün eteklere eşlik eden çift renkli botlar ve retro esintiler taşıyan romantik parçalarla Topshop kadını yeni sezonda trendleri yakından takip ediyor.

TOPSHOP_yılan baskılı topuklu botHer sezon Jean koleksiyonu ile adından söz ettiren Topshop, Sonbahar-Kış 15/16 sezonunda da Jean konusundaki ustalığını göz önüne seriyor. Geniş paçalı pantolonlar, Jean jileler ve eteklerle retro akımını günümüze taşıyan Topshop yeni sezonda Topshop kadınına çabasız şıklığın anahtarını sunuyor.

Bir Cevap Yazın