Colin’s 2015 Sonbahar/Kış Jean Koleksiyonu

Colins 2016 yeni sezon siyah kadın deri ceketColin’s 2015 sonbahar-kış jean koleksiyonu,bu sezonda da spor şıklıktan vazgeçemeyen hanımların tercihi olacak.

Colins 2015 sonbahar-kış denim koleksiyonuVintage tarzı doğal yıkama jean grubu,indigo ve greencast kumaşlar ile koyudan orta tonlara doğru giden bir renk yelpazesine sahip…Strech kumaşların kullanıldığı koleksiyon,süper skinny yüksek ve düşük bel jean pantolon modellerinin yanı sıra kesik diz detaylı modelleri ile de dikkat çekiyor.Maskulen tarzı benimseyen hanımlar ise boyfriend jean modellerine bayılacaklar.

Colins‘in örme denim grubu da koleksiyonda diğer dikkat çeken modellerden…Örme denim modelleri,gri ve indigo renkleri ve vintage yıkamalarıyla görülmeye değer..

Colins 2016 yeni sezon kadın spor giyimDenim vintage gömlekler ve gri gömleklerin yanında boyfriend oversize jean ceketler Colin’s Sonbahar/Kış 2015 Koleksiyonunun dikkat çeken diğer parçaları arasında yer alıyor.

Colins_KadinPU_Siyah-Mont-170 TLJean grubunda yer alan Dark Side koleksiyonundaki derin yıkamalı siyah denimler,bu kışın trend jeanleri arasında yerini alacak.Siyah deri görünümlü Sally jean yüksek strech kumaşı ile bu sezonun favorisi olacak.

Colins_KadinPU-Kürk-Yakalı-Mont-190 TLDeri görünüme sahip PU montları,Colin’s 2015 Sonbahar/Kış sezonu mevsim geçişlerindeki  kurtarıcı parçalar arasında olacak.Street Black temalı klasik biker ceketler,kapitone ve kürk detaylar, bu sonbahar kadınların gönlünü fethedecek.

Colins-JeanGomlek-100 TLColins-PUMont-170 TL-Jean-110 TLColins-Jean-Gomlek-100 TL

Bir Cevap Yazın