Clarks’tan Sonbahara Özel Bayan Bot Modelleri

Clarks 2015 yeni sezon bayan bot modelleri

Tanınmış ayakkabı markası Clarks,sonbahara özel bayan bot modelleriyle dikkat çekiyor.Bu sezon Clarks‘ın tüm bot modellerinde maskulen formları göreceğiz.

Bu kış sezonunda sıkça göreceğimiz bilekten botlar nam-ı diğer bootie’ler,Clarks modellerinde gündüzden geceye şıklığı tamamlıyor.”Detaylar Önemlidir” temasıyla yola çıkan Clarks için detaylar ayrı bir öneme sahip..

Clarks-Pilico-Shine-Black-Leather-Boot

Sezonun en önde gelen trendleri arasında yer alan kaşmir,örgü ve denim trendinin yanında sezonun başka bir trendi olan bootie’ler,Clarks‘ın usta ellerinde  maskulen,asi ve zamansız şıklığa bürünüyor.Rugan ve derinin kullanıldığı bot modellerinde,kalın topuklar dikkat çekiyor.

Clarks 2015 bayan bot modelleri

Bot modellerinde siyah,taba,turuncu tonları ve griler öne çıkan renkler arasında..Bilekten botlar skinny jeanlerden gece elbiselerine kadar birçok kıyafetin tamamlayıcısı oluyor.

Taylor Shine,süetin klasik formdaki bot modellerinden oluşuyor.Gün boyu konfor rahatlığı sunan Clark’s Taylo Shine bot modelleri,siyah ve bej renklerinden oluşuyor.Fiyatı ise 339 TL

Clarks-Marquette-Wish-Boots-2015

Galeta Italia bot modelleri ise kısa topuğu ve sivri burnu ile ”bohochic” stilini çağrıştırıyor.İster uzun bir elbiseyle gündüz şıklığı,isterseniz mini bir elbiseyle de gece şıklığına imza atabilirsiniz.Bu modelin fiyatı ise 399 TL..

Clarks bayan ankle bot modelleriClarks 2015 sivri burunlu bayan bot modelleri

Bir Cevap Yazın