İpekyol Zeynep Tosun 2015 Abiye Modelleri

İpekyol Zeynep Tosun 2016 Gece Elbiseleri

Türk giyim markalarından İpekyol ve ünlü tasarımcı Zeynep Tosun işbirliğinde hazırlanan,iddialı kokteyl ve abiye koleksiyonuna imza atıyor.Kış davetlerinin vazgeçilmezi olan abiyeler,şıklıkları kadar ulaşılabilirlikleri yönünden de oldukça iddialı…

Ipekyol-Zeynep-Tosun-FW15-16

İpekyol Couture Abiye Koleksiyonu,19 Ekim’den itibaren tüm İpekyol mağazalarında satışa sunulacak.20 parçadan oluşacak abiye koleksiyonunda,her vücut formuna uyacak kokteyl elbiseler,zarif abiyeler ve özel davetler için parçalar bulunuyor.

İpekyol  2016 dantel detaylı siyah abiye elbiseler

Zeynep Tosun İpekyol 2015-2016 Koleksiyonu,feminen ve güçlü bir duruş sergileyen kadınları temsil ediyor adeta..Vücudu saran triko elbiseler, dantel ve triko kalem etekler,örgü halat detaylı ceketler,işleme ve kadifeler Zeynep Tosun tasarımı abiyelerde hayat buluyor.

İpekyol 2016 abiye koleksiyonu-zeynep tosun

Sezon trendlerinden dantel,püskül ve tüy detayları,abiye elbiselerde ustalıkla kullanılmış.Saten düşes,krep,tül ve kadife kumaşların kullanıldığı abiye koleksiyonunda,siyah,kırmızı ve lacivert renkleri kullanılmış.

İpekyol 2016 siyah abiye elbise modelleriİpekyol 2016 siyah bandajlı kalem elbiseİpekyol 2016 siyah triko abiye modelleriİpekyol 2016 basics kırmızı triko elbise

Bir Cevap Yazın