Machka 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Machka 2016 sonbahar-kış lookbook-1En çok arzu edilen kadın giyim ürünlerini ve aksesuarlarını tasarlayan,yurtiçinde ve yurtdışındaki mağazalarında farklı bir alışveriş deneyimi yaşatan,modern kadının yaşam tarzına hitap eden çok uluslu bir marka olan Machka,2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu tasarımlarıyla hanımların göz zevkine hitap ediyor.

Machka 2016 sonbahar-kış lookbook-2Feminen ve romantik Machka Koleksiyonunda tasarımcının çizgileri ürünlerin her noktasında yeniden hayat buluyor.Kaliteli yaşamı seven,günlük hayatında tasarımın,şıklığın ve rahatlığın keyfini arayan hanımlara hitap eden Machka,en yeni moda trendlerini kıyafetlerine yansıtarak farklı çizgisini her seferinde gösteriyor.

Machka 2016 sonbahar-kış lookbook-3Markanın 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda sadelik ve gösteriş birarada..Machka‘nın yeni sezon koleksiyonunda farklı kesimlerde paltolar,şık pardösüler,mini etekler,volümlü elbiseler dikkat çekiyor.Son zamanın trendi yüksek belleri,Machka’nın yeni sezon koleksiyonunda pantolon modellerinde görüyoruz.Kıyafetlerdeki saten detaylar,kaşmirler,jakarlar,Swarovski düğme ve yakalar koleksiyona ihtişamlı bir hava katıyor.

Machka 2016 sonbahar-kış lookbook-4İşlemeler,jakarlı danteller,kürk yakalar,asimetrik detaylara yakut,çam yeşili ve maden tonları eşlik ediyor.Parçalarda kullanılan fildişi,pasteller,soğuk maviler,hardal,fıstık yeşili ve canlı pembeler ise koleksiyondaki tasarımlara soft bir hava katmış.

Machka 2016 sonbahar-kış lookbook-5Hem sade hem de gösterişli kıyafetlerin yer aldığı Machka Koleksiyonuna galerimizden göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın