Saçlarınızla Dönüşüme Hazır Olun

kate beckinsale saç modeliKadınların saçlarıyla olan ilişkisi gündemden hiçbir zaman düşmeyen konulardan birisidir.Saçlarımızla ilgili fikirlerimiz zaman içinde değişebilir.Bu değişiklik ihtiyacı,moda trendleri,beğendiğimiz ünlülerin saç renkleri,ruh halimizdeki değişim,görünümümüzü yenilemek gibi nedenlerden kaynaklanır.

Adriana Grande gümüş renkli saç modelikristen-stewart-saç modelleriYukarıda saydığımız nedenlerden dolayı saçının boyunu ve rengini ani bir kararla değiştiren kadınlar,sarı saçtan kumrala,kumraldan esmere,esmerden sarışınlığa ve sarışınlıktan kızıl renge hızlı bir geçiş yaparlar.

Blake Lively retro yeni saç modasıbeyonce saç modelleriDaha dün beğendiğiniz saçlarınızı bir süre sonra beğenmeyip bu sene ombre renkli saç çok moda,sizde modayı yakından takip eden biri olarak saçlarınızın rengini değiştirmeye karar verdiniz.Bir arkadaşınız sarı saçın size çok yakışacağını söyledi ve siz siyah saçlarınızı sarıya boyattınız.Erkek arkadaşınızdan ayrıldınız ve saçınızın rengi içinizi karartıyor.Saçlarınızın daha havalı görünmesini istediniz.

ünlülerin saç modelleri ve renklerikaty-perry-haircutSaçlarınızda yenilik yapmak istiyorsanız bu yıl öne çıkan ve ünlülerin de denemiş olduğu yeni saç modelleri ve renklerini yazımda bulacaksınız.Radikal değişimlere açıksanız saçlarınız için deneyebileceğiniz farklı renkler de mevcut..

jennifer-lopez-short-hair-jennifer lawrence buz rengi sarı saç modeliŞimdi ünlülerin saç modelleri ve saç renklerindeki köklü değişimlere yakından bakalım.

taylor-swift-sarı saç modelleri

 

Bir Cevap Yazın