Zuhair Murad 2016 Couture Abiye Elbise Modelleri

Zuhair Murad 2016 pembe çiçek işlemeli prenses elbiseDünyaca ünlü tasarımcı Zuhair Murad,2016 Couture Abiye Elbise Koleksiyonunda 1.Elizabeth döneminin meşhur kafesli eteklerini kullanıyor.Çiçek işlemeli tüllerden yapılma kabarık elbiseler,danteller,organza kumaşlar,satenler ve parıltılar Zuhair Murad tasarımlarında göze çarpıyor.

Zuhair Murad 3 boyut desenli abiye elbise3 boyutlu desenleri uzun ve kısa abiye elbiselerinde ustalıkla kullanan tasarımcı,pastel tonlarını kullanmayı tercih etmiş.Koleksiyonunda gördüğümüz birçok abiye elbiseyi kırmızı halıda hayal edebiliriz.

Zuhair Murad 2016 pelerinli abiye tulumKoleksiyonun dikkat çeken diğer parçaları da abiye tulumlar..Işıltılı işlemeli tulumları pelerinleriyle birlikte giydiğinizde kendinizi sanki bir prenses gibi hissettireceğe benziyor.

Zuhair MUrad 2016 nar çiçeği abiye elbiseZuhair Murad abiye tasarımlarında romantik etkiler yoğun bir şekilde kendini gösterirken renk olarak ise kırmızı,su yeşili,su mavisi,açık pembe,ekru kullanılmış.Yılın rengi pembe kuvars ve serenity,tasarımcının kullandığı renk tonlarının içinde yer alıyor.

Zuhair Murad 2016 couture gelinlik modelleriÖn kısmı kısa kabarık uzun etekler Couture Abiye Koleksiyonunun dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.Defilenin sonuna doğru ise final gelinliklerle yapılıyor.Kendinizi binbir gece masallarında hissedeceğiniz harika gelinlikler,Zuhair Murad imzası taşıyor.

 

Bir Cevap Yazın