Kayra 2016 Yeni Sezon Kaz Tüyü Mont Modelleri

kayra-kaz-tuyu-mont-modelleriKayra,kış sezonu ürünleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor.Ölçülü giyimi modern yorumlarla birleştiren Kayra,kaz tüyü montlarıyla da kışa damga vuracak.

kayra-haki-kaz-tuyu-montHer sezon olduğu gibi bu sezon da adından söz ettirmeyi başaran Kayra,kaz tüyü montlarıyla kış mevsiminin yaz tadında geçmesini sağlayacak.Kaliteli,sağlıklı bir ısınma ortamı sağlayan kaz tüyü montlarını,canlı yolum yapılmadığı ve kazlara zarar verilmediği için gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

kayra-kapusonlu-kemerli-siyah-kaz-tuyu-montKış mevsimi için tasarladığı kaz tüyü montları hanımların beğenisine sunan marka,canlı yolumun da önüne geçiyor.Hayvanların tüyleri canlı canlı yolunmuyor,gıda amaçlı kesilen kazların tüyleri,yolunduktan sonra uygun hale getiriliyor.

kayra-murdum-kaz-tuyu-montGönül rahatlığıyla giyebileceğiniz Kayra kaz tüyü montların fiyatları 520 TL-540 TL aralığında değişiyor.Kaz tüyü montlarda siyah,lacivert,mürdüm,yeşil,haki,kahve,camel gibi renkler hakim..İçinizi ısıtacak montlar kayra.com.tr‘de bir tık uzağınızda..

Kayra 2016 Yeni Sezon Kaz Tüyü Mont Modelleri” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın