Bu Senenin Modası En Şık Kadife Parçalar

Yeni bir yıla giriş yapacağımız şu son günlerde 2017 senesinin en moda parçalarından olan kadifeleri,neredeyse bütün kıyafetlerde,ayakkabılarda ve çantalarda görebiliyoruz.Çoğu popüler giyim markasının vitrinlerinde bu senenin trendi olan  kadife parçaları sıkça görüyoruz.

kadife elbise modelleri 2018

Yumuşak ve stil duruşuyla dikkat çeken kadife kıyafetleri,ünlülerin üzerinde de görebiliyoruz.2018 senesinde de popülaritesini arttıracak olan kadifelere elbiseler,ceketler,gömlekler,bluzlar,pantolonlar,tulumlar gibi kıyafetlerde rastlıyoruz.Sadece kıyafetlerde değil ayakkabı,çanta gibi kombinleri tamamlayan parçalarda da görebiliriz.

2018 kadife çanta modelleri

kadife çanta 2018

Uzun bir süre etkisini hissettirecek olan kadife,2018 sezonunda da trend olmaya devam edecek gibi görünüyor.Zara,Mango,Koton,LC Waikiki gibi çeşitli markaların koleksiyonlarında yer verdiği kadife parçalardan bir kaç tanesini sizlerle paylaşacağım.Bakalım hangi modeli daha çok beğeneceksiniz?

koton kadife pantolon-kadife etek

Bu şık parçaları markaların kendi web sitelerinde bulabilirsiniz.Bu sayfamızda yer veremediğimiz birçok kadife parçaları,Koton,Mango,Zara,LC Waikiki gibi markaların sitelerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın