Etiket arşivi: 2012 festivaller

SHOPPİNG FEST’TE TARKAN RÜZGARI

Ankara Shopping Fest’in Başkent gecelerine damgasını vuracak konserleri Tarkan ve Emre Aydın’ın muhteşem şarkıları ve sahne performansı ile başladı.

Ankara’da Alışveriş Festivali rüzgarı geceleri de bir başka güzel esiyor. Gündüz büyük indirimlerle alışverişin tadını çıkaran Başkentliler, geceleri de yorgunluklarını eğlencenin doyasıya yaşandığı konserler ile çıkarmaya başladı.

Başkenti sallayan, tarihinde görülmemiş yaz gecelerine imza atacak olan konserler serisi Fanta Gençlik Festivali ile başladı. Mega Star Tarkan ve Emre Aydın’ın sevilen şarkılarıyla sahne aldığı muhteşem konserde Hipodrum hınca hınç doldu.

Başkentte Haziran gecelerini bir başka güzel kılan konserler serisinde sahneye ilk olarak Emre Aydın çıktı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Emre Aydın, “Hoşça kal”, “Sen Giderken”, “Git” “Soğuk Odalar”, “Afili Yalnızlık” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserin sonunda Aydın, Başkentlilerin coşkusuna teşekkür ederek, “Sizinle birlikte olmak her zaman olduğu gibi yine çok keyifliydi Ankara” dedi.

Mega star Tarkan ise sahneye Başkentlilerin coşkulu tezahüratları eşliğinde çıktı. Sahnede ışık ve lazer şovu, dansları ve muhteşem sesiyle Ankara’yı sallayan Tarkan, ilk parçalarından son hitlerine kadar sevilen şarkılarını Başkentlilerle birlikte seslendirdi. Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Tarkan, sık sık Ankaralılarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Başkent Ankara’yı Haziran ayı boyunca eğlencenin de başkenti yapacak konserler serisi 10 Haziran’da Ankamall’de Ruslana, 11 Haziran’da Etimesgut’ta Orhan Ölmez, 12 Haziran’da Demetevler’de Alişan, 13 Haziran’da Bahçelievler’de Halil Sezai, 14 Haziran’da Mamak’ta Kutsi, 15 Haziran’da Park Caddesi’nde Manga, 16 Haziran’da Gençlik Parkı’nda Sami Yusuf, 19 Haziran’da Nata Vega AVM’de Hadise, 20 Haziran’da Armada AVM’de Bengü ile devam edecek.

22 Haziran’da Hipodrum’da başlayacak Büyük Ankara Festivali boyunca da ünlü pek çok sanatçı Başkentlilerle buluşacak. kaynak:

2012 Fanta Gençlik Festivali

Yaz mevsimin yaklaştığını çeşitli konser ve festivallerden anlıyoruz.Bunlardan birtanesi de 2012 Fanta Gençlik FestivaliTürkiye’nin birçok farklı şehrinde gerçekleşecek olan bu festivalde Megastar Tarkan ve rock müziğin başarılı sanatçısı Emre Aydın sahne alacak.Gençler ve kendini her daim genç hissedenler bu fırsatı kaçırmayın derim.Tek yapmanız gereken Fanta kapaklarındaki ve açma halkalarındaki puanları topla,her 10 puan için Fanta Gençlik Festivaline 1 bilet kazan.

FESTİVAL TAKVİMİ:

09 Haziran ANKARA Hipodrom

11  Haziran SAMSUN Batıpark

13 Haziran TRABZON Karadeniz Teknik Üniversitesi

15 Haziran ERZURUM Atatürk Üniversitesi Stadı

18 Haziran ELAZIĞ Fırat Üniversitesi

20 Haziran ŞANLIURFA Gap Arena Şenlik Alanı

22 Haziran KAHRAMANMARAŞ Hanefi Mahçiçek Stadı

25 Haziran ADANA Tüyap Fuar Alanı

27 Haziran KONYA M1 Merkez Konya Avm

29 Haziran ANTALYA Beachpark

01 Temmuz DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi

03 Temmuz İZMİR İnciraltı

05 Temmuz BURSA Merinos Park

07 Temmuz İSTANBUL İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral

10 Temmuz ÇANAKKALE 18 Mart Stadı

12 Temmuz EDİRNE Saraçhane Stadı

Daha fazla bilgi için fantagenclikfestivali.com