Etiket arşivi: Işıklı spor ayakkabılar

Skechers’dan Çocuklara Özel Koleksiyon

Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, erkek ve kadın modelleri dışında çocuklara özel ayakkabılar da tasarlıyor. Skechers, dikkat çekici figürleriyle, minikler için günlük kullanıma uygun ve neşeli seçenekler sunuyor. Skechers, rahatlık ve konforu eğlenceli modelleriyle çocukların ayağına getiriyor.

Skechers pembe kız çocuk spor ayakkabı

Çocuk ayakkabılarında Amerika’nın 1 numaralı markası olan Skechers, çocuklara rahat, renkli ve eğlenceli bir ayakkabı deneyimi yaşatıyor. Fonksiyonellik ve konforu bir araya getiren Skechers, çocuklar için özel tasarlanmış eğlenceli modelleriyle dikkat çekiyor.

Skechers 2015 kız çocuk spor ayakkabıları

Çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinden Twinkle Toes, Hot Lights, Bella Ballerina ve Mega Flex’i, Skechers çocuk ayakkabılarında görebilirsiniz.

Skechers 2015 flex sole spor ayakkabı

Skechers’ta çocuklar için farklı tasarımları ve dikkat çekici figürleriyle, günlük kullanıma uygun ve neşeli seçenekler bulunuyor.

Skechers 2015 çocuk spor ayakkabıları

Çocuklara vazgeçemeyecekleri bir eğlence sunan Skechers’ın Twinkle Toes serisinde ayakkabıların üzerine yerleştirilmiş, ışıl ışıl parlayan ışıklar, Hot Lights serisinde yürüdükçe yanan renkli ışıklar yer alıyor. Bella Ballerina serisinde çocukların dönmesini sağlayacak diskler ve üzerinde döndükçe yanan ışıklar bulunuyor. Mega Flex modelleri ise tabanında bulunan yaylarla zıplamayı seven çocuklara hitap ediyor.

Skechers 2015 pembe-mor kız çocuk spor ayakkabı

Özel bir plastik materyalden üretilen Memory Foam tabanlı Skechers ayakkabılar, rahatlık, konfor, yumuşaklık ve hafiflik hislerinin hepsini bir arada sunuyor. Memory Foam tabanlı kids modelleri; çocuklara konfor ve rahatlık sunarken renkleriyle de kalplerini çalıyor.

Skechers’ın en zengin ürün çeşidi Skechers Suadiye mağazasında bulunuyor. Boyner, YKM, Superstep ve Ayakkabı Dünyası gibi büyük perakende noktalarından ve morhipo.com, zizigo.com gibi alışveriş sitelerinden de Skechers ürünlerine ulaşabilirsiniz.